تاریخچه شرکت فام راه بستر

تاریخچه فام راه بستر نشانگر 17 سال خدمت صادقانه می باشد.شعار فام راه بستر دانش جهانی و ارائه راه حل ایرانی می باشد.

شرکت فام راه بستر (FRB)  از سال  1380 فعالیت خود را فعاليت خود را آغاز نمود. هدف این شرکت از ابتدا بکار بستن فناوري پيش تنيدگي در ارائه روش‌هاي بهينه و نوين با مزاياي اقتصادي و زيست محيطی در پروژه‌هاي عمراني بوده است . اين فناوری حدود 50 سال است که در کشورهاي پيشرفته دنيا به کار گرفته شده تجارب ارزنده‌ای در عمران و آبادانی بجاي گذارده است.

فام راه بستر (FRB) با برخورداری از دانش روز و تجربيات متخصصين خود همواره در مسير توسعه پايدار و بهبودي مداوم حرکت نموده است. حاصل این تلاش‌ها با کمال افتخار توانايی فعاليت به عنوان يک سيستم پيش تنيدگی کامل هم تراز با سيستم‌های مطرح دنيا با سابقه مشارکت موفق در بسیاری از پروژه‌های عمرانی داخلی و خارجی مي‌باشد.

هم اکنون شرکت فام راه بستر تنها تولید کننده ادوات پیش‌تنیدگی در ایران می‌باشد که یک سیستم منسجم پیش‌تنیدگی را ارائه می‌دهد. این سیستم مطابق با استاندارهای روز ملی و بین آلمللی تاکنون در پروژه‌های بسیاری با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته است. فام راه بستر ازآغاز فعالیت خود تا کنون بیش از 130 پروژه عمرانی را با موفقیت به انجام رسانده است.

فام راه بستر (FRB) اعتبار خود را بر روی تعهد، دانش فنی، تحویل بموقع،اقتصادی بودن کار و سازگاری با محیط زیست بنا نموده و معتقد است که خدمات فردای ما، میبایست بهتر از خدماتی باشد که امروز خوب تلقی میشوند .